Sestdiena, 19. septembris
Šodien sveicam: Verners, Muntis
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZR vējš 5.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-29
Notiks novada uzņēmumu izstāde un mājražotāju gadatirgus

Mīlētākās pilsētas svētku laikā – 31. maijā un 1. jūnijā – Svētku laukumā norisināsies Siguldas novada uzņēmumu izstāde un kustības „Novada garša” mājražotāju gadatirgus. Pasākums pulcēs vairāk nekā 50 dažādu nozaru uzņēmējus, mājražotājus un amatniekus.

Kustība „Novada garša” piedāvās vietējo ražotāju labumus, restorānu šefpavāru gatavošanas šovu, degustācijas un balsojumu „Tautas garša”. 31. maijā no plkst. 16.00 līdz 23.00 darbosies mājražotāju tirgus, bet 1. jūnijā tirgus darbosies no plkst. 10.00, aicinot apmeklētājus nogaršot tādus vietējos labumus kā zivju kūpinājumi, maize, piens un gaļas produkti, bio graudaugi gatavošanai; garšaugi un tēja, ogu čipsi, ūdens kliņģeri, medus un medus piparkūkas, kā arī mājas vīni un alus.

Izstādes laikā konsultācijas sniegs Nodarbinātības Valsts aģentūra un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi