×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-29
Siguldas 1. pamatskolas skolēni apmeklē „Mazo Brīnumzemi”

Maijā projekta iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros Siguldas 1. pamatskolas 1. līdz 9. klašu skolēni apmeklēja interešu izglītības iestādes „Mazā Brīnumzeme” veidotās nodarbības „Pašu veidota Latvija”.

Izzinošā nodarbībā skolēni uzzināja, kā tiek veidota un darbojas aizraujošā modelisma pasaule. Bērni ar interesi klausījās stāstos par „Mazās Brīnumzemes” ekspozīcijas tapšanu un nākotnes plāniem tās paplašināšanai Siguldā. Radošā atmosfēra un jauniegūtā informācija dažāda vecuma skolēniem veicināja izdomu un ļāva realizēties fantāzijai, veidojot nākotnes Latvijas maketus nodarbības otrajā daļā.

 

Informāciju sagatavoja:
Siguldas 1. pamatskolas
direktora vietniece
Laila Biteniece


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi