×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.9℃, DR vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-06-05
Siguldieši piedalījušies Latvijas senioru 56. sporta spēlēs šahā un pludmales volejbolā

Nedēļas nogalē notika Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 56. sporta spēles šahā, kā arī veterānu sacensības pludmales volejbolā.

Šaha sacensībās individuāli izcilu sniegumu demonstrēja Siguldas Valsts ģimnāzijas šaha trenere Sandra Harlinska, izcīnot zelta medaļu S-50 vecuma grupā un iegūstot 2. vietu kopējā sieviešu konkurencē. Sandra Harlinska sacensībās ieguva 5 punktus no 7 iespējamiem.

25 komandu konkurencē siguldieši ar iegūtiem 15,5 komandu punktiem kopvērtējumā izcīnīja 10. vietu. Pirmās divas vieta komandu vērtējumā šogad ieguva Rīgas senioru komandas, bet 3. vietā ierindojās Liepāja.

Siguldas komandā startēja trīs meistarkandidāti – Sandra Harlinska, Ivars Jēkabsons (3,5 punkti) un Uldis Melderis (4), kā arī divi pirmās sporta klases šahisti – Viktors Harlinskis (3) un Jānis Vītiņš (2). Sacensību rezultātus iespējams apskatīt šeit

Tāpat nedēļas nogalē notika Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 56. sporta spēles pludmales volejbolā. No Siguldas V70+ vecuma grupā piedalījās Imants Bērziņš, Aleksandrs Kuzņecovs, Jānis Jučmanis, Jānis Turauskis un Andrejs Golubevs. Komanda aizvadīja divas spēles pret Bauskas un Jelgavas pludmales volejbolistiem, sacensībās iegūstot 3. vietu.

Komandas dalību LSVS 56. sporta spēlēs nodrošināja Siguldas novada pašvaldība.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi