Sestdiena, 30. maijs
Šodien sveicam: Vitolds, Lolita, Letīcija
Laika ziņas: Sigulda +16.8℃, ZA vējš 6.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-06-07
Šonedēļ Siguldas novadā: Mākslu skolas „Baltais flīģelis” 60. gadadienas svinības, Baznīcu nakts un citi pasākumi

Šajā nedēļas nogalē kultūras centrā „Siguldas devons” Mākslu skola „Baltais flīģelis” atzīmēs savu 60. gadadienu, izskanot koncertam un atklājot Mākslas nodaļas absolventu izstādi. Tāpat novadnieki un pilsētas viesi aicināti uz Baznīcu nakts pasākumiem Siguldas Romas katoļu baznīcā un Siguldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, savukārt Mores pagasta „Kalna Vaizuļos” notiks Kokļu diena. Sporta cienītājiem Depo sporta laukumā norisināsies futbola kluba „FK Sigulda” minifutbola turnīrs, bet Siguldas pagasta Kultūras namā – Ulda Deisona piemiņas turnīrs ātrajā šahā.

 

Piektdien, 7. jūnijā

 • Plkst. 12.00 bezmaksas nodarbība Spēkā zālē cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Siguldas sporta centrā.
 • Plkst. 12.30 un plkst. 14.02 Veselības ekspresis vilcienā Rīga–Sigulda–Rīga.
  Pasākumā Rīgas Stradiņa universitāte un Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas māszinību studenti informēs pasažierus par dažādu slimību riskiem, bezmaksas veselības pārbaudēm, kā arī mērīs asinsspiedienu, ķermeņa masas indeksu, skābekļa daudzumu asinīs, stresa un miegainības līmeni. Plašāka informācija šeit.
 • Plkst. 18.00 Mākslu skolas „Baltais flīģelis” 60.gadadienas svinības kultūras centrā „Siguldas devons”.
  Svinību laikā tiks atklāta Mākslas nodaļas absolventu izstāde un izskanēs koncerts. Savukārt 9. novembrī, turpinot svinīgo jubilejas pasākumu virkni, noritēs gadadienai veltīts salidojums: tā laikā tiks atklāta Mākslas nodaļas skolotāju un audzēkņu izstāde un koncertēs skolas kolektīvi – Siguldas jauniešu pūtēju orķestris „Sudrabskaņa”, Siguldas jauniešu kamerorķestris un Mākslu skolas „Baltais flīģelis” koris. Papildu informācija aplūkojama šeit.
 • No plkst. 18.00 Baznīcu nakts pasākumi Siguldas novadā.
  Romas katoļu baznīcā plkst. 18.00 norisināsies fotoalbuma „Latvijas katoļu baznīcas” prezentācija. Pasākumā notiks tikšanās ar fotogrāfu Ilmāru Znotiņu, klātesošie varēs uzklausīt stāstījumu par dievnamu fotografēšanas specifiku, doties ekskursijā pa dievnamu, kā arī uzzināt par vīraka lietošanu baznīcā. Līdztekus baznīcas dārzā notiks dažādas aktivitātes bērniem.
  Savukārt plkst. 20.00 Siguldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks Gospel mūzikas koncerts, kurā piedalīsies Siguldas baptistu draudzes un Siguldas Romas katoļu baznīcas mūzikas mākslinieki un koris. Papildu informācija apskatāma šeit.

Sestdien, 8. jūnijā

 • Plkst. 9.00 bezmaksas vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbība jauniešiem Siguldas Sporta centrā.
 • Plkst. 10.00 Futbola kluba „FK Sigulda” minifutbola turnīrs Depo sporta laukumā.
  Turnīrā piedalīsies komandas no Siguldas un citām pilsētām, kuras tiks izlozētas vairākās apakšgrupās atkarībā no komandu skaita. Papildu informācija aplūkojama šeit.

Svētdien, 9. jūnijā

 • Plkst. 11.00 Ulda Deisona piemiņas turnīrs ātrajā šahā Siguldas pagasta Kultūras namā.
  Papildu informācija šeit.
 • Plkst. 16.00 Kokļu diena Mores pagasta „Kalna Vaizuļos”.
  Pasākumā notiks kokļu spēles meistarklases, dabas materiālu radošās darbnīcas, kā arī būs iespēja degustēt tradicionālos ēdienus, ieskandinot vasaru. Savukārt plkst. 19.00 notiks kokļu mūzikas koncerts, sadziedāšanās un sadancošanās. Pieteikšanās iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi spridisaskola@inbox.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29119750. Dalība – bez maksas.

Izstādes

 • Tematiskā izstāde „Parku un dārzu pilsēta Sigulda” Siguldas novada bibliotēkā
 • Aigara Hibnera personālizstāde „Personības” Zaļās villas kvartālā
 • Foto izstāde „Siguldas ainavas un faktūras” tirdzniecības centrā „Šokolāde”
 • Siguldas mākslinieka Oskara Plāciņa jubilejas izstāde „Retrospekcija” Turaidas muzejrezervātā
 • Literatūras izstāde „Lasīsim arī vasarā” Mores pagasta bibliotēkā
 • Mākslas nodaļas audzēkņu diplomdarbu izstāde Mākslu skolā „Baltais flīģelis”
 • Literārā izstāde „Mākslinieka, grafiķa, multfilmu animāciju autora Jura Petraškeviča devums bērnu grāmatu ilustrācijā” Siguldas novada bibliotēkā
 • Starptautiskajai Bērnu aizsardzības dienai veltīta tematiskā izstāde „Mēs nākam no bērnības” Siguldas novada bibliotēkā
 • Izstāde „Puķu pilna pasaulīte” Jūdažu Sabiedriskajā centrā
 • Tematiskā literatūras izstāde „Visa laba Jāņu zāle, ko plūc Jāņu vakarā!” Jūdažu bibliotēkā
 • Literārā izstāde „Es rakstīšu tā, kā mana roka raksta. Dzejniekam Jānim Peteram – 80” Siguldas novada bibliotēkā
 • Literārā izstāde „Saglabāt savu identitāti. Dzejniecei Annai Rancānei – 60” Siguldas novada bibliotēkā

Foto: Signe Slavinska

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031