Piektdiena, 14. augusts
Šodien sveicam: Zelma, Zemgus, Virma
Laika ziņas: Sigulda +13.5℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-06-07
Uzsākta grantēto ielu apstrāde ar putekļu absorbentu

Iestājoties kritiskai situācijai grantētajās ielās, kur novērojama putēšana, uzsākta pretputekļu apstrāde. Šobrīd darbi veikti maģistrālajās ielās ar intensīvu satiksmi, piemēram, Strēlnieku, Atbrīvotāju, Helmaņa, Jūdažu ielā, kā arī Tilta ielas posmā.

Par pārējo pilsētas grantēto ielu apstrādi ar pretputekļu materiālu lēmums tiks pieņemts pirmdien, 10. jūnijā, pēc nedēļas nogalē gaidāmajiem nokrišņiem.

Putekļu absorbcijas materiāls, kas pasargā ielu un ceļu virskārtu no pārliekas izžūšanas un virsmas putēšanas, tiek iestrādāts grants klātņu virskārtā. Lai grantēto brauktuvju kvalitāte saglabātos pēc iespējas ilgāk, sākotnēji tās tiek greiderētas, pēc tam atbilstošos laika apstākļos apstrādātas ar putekļu absorbentu, bet tad – atkārtoti nogreiderētas.

Pašvaldības speciālisti atgādina – lai putekļu absorbenta iedarbība saglabātos pēc iespējas ilgāk, autovadītājiem jāievēro ātruma un transportlīdzekļa svara ierobežojumi, kā arī jāizvēlas atbilstošs braukšanas ātrums, lai samazinātu putekļu mākoņu veidošanos.

Kopumā Siguldas novada grantēto ielu un ceļu garums sasniedz vairāk nekā 220 kilometrus. Brauktuvju planēšana un pretputekļu apstrāde prioritāri tiek veikta grantētajās ielās un ceļos ar lielāku satiksmes intensitāti, izņemot privātajos vai pašvaldībai patapinājumā nenodotajos ceļos. 

Siguldas novada iedzīvotāji, kas pamanījuši nepilnības uz pašvaldības grants ceļiem un ielām, tiek aicināti informēt pašvaldības klientu apkalpošanas speciālistus, zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 80000388.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020