×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-06-08
Pie Laurenču sākumskolas skolēniem viesojas zinātkāres centrs „Zinoo”

Piedaloties Eiropas Sociālā fonda projektā „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, maijā pie Laurenču sākumskolas 1. un 4.–6. klašu skolēniem ar aizraujošām nodarbībām viesojās zinātkāres centra „ZINOO” eksperts.

Skolēni radoši tehniskās nodarbībās „Misija laiva” un „Ūdens attīrīšana” atkārtoja ūdens īpašības un būvēja laivu no ierobežotiem materiāliem, vēlāk pārbaudot tās kravnesību, kā arī attīrīja ūdeni ar vienkāršiem un pieejamiem materiāliem, veicot arī ūdens kvalitātes testus, guva zināšanām praktisku pielietojumu un spēja saskatīt ūdens īpašības, eksperimentējot paši. Skolēniem bija iespēja darboties zinātkāres stacijās, interaktīvos eksponātos, meklējot atbildes uz dažādiem jautājumiem. Nodarbību noslēgumā audzēkņi piedalījās aizraujošā eksperimentu šovā skolas aktu zālē, iepazīstot jau zināmu vielu neparastās īpašības un vērojot eksperimentus, kas veikti ar aukstām gāzēm, gaisu, ūdeni un uguni.

Patstāvīgi projekta ietvaros:

  • nodrošināti vairāki pedagoga palīgi STEM un vides jomā, kas palīdz katram izglītojamajam veicināt personīgo izaugsmi mācību procesā;
  • tiek realizēta interešu izglītības programma „Vides pulciņš” , kurā izglītojamie pēta, eksperimentē, paplašina savas zināšanas dabas zinību jomā, apgūst 3D modelēšanas iemaņas - prasmi strādāt 3D modelēšanas programmās un mācās izprast 3D printera izmantošanas iespējas un attīsta savu radošo domāšanu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi