Sestdiena, 19. septembris
Šodien sveicam: Verners, Muntis
Laika ziņas: Sigulda +13.6℃, ZR vējš 5.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-06-18
Norisināsies „S!-Skate” sacensību seriāla 2. posms

Ceturtdien, 20. jūnijā, plkst. 18.30 (reģistrācija no plkst. 17.30) Fischer Slēpošanas centrā tiks dots starts sacensību seriāla „S!-Skate” 2. posma skrituļslidotājiem un rollerslēpotājiem. Sacensību seriāls jau kļuvis par tradīciju un pulcē gan mazus, gan lielus dalībniekus.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas un rollerslēpošanas iemaņas. Skrituļslidošanas open grupās dalībnieki startēs ar fitnesa klases slidām, kurām ir augstais slidzābaks. Kopumā sacensību dalībnieki startēs 30 grupās, ņemot vērā vecumu un meistarības līmeni.

Otrajā sacensību seriāla posmā plānots intervāla starts. Paši mazākie sacensību dalībnieki SV-6 un SV-8 grupās startēs no plkst. 18.30 līdz 18.45, pārējām grupā starta laiks ir no plkst. 18.45 līdz 19.30. Otrajā posmā tiks noskaidroti absolūti ātrākā apļa laika uzrādītāji vīriešiem un sievietēm pa 200 metru apli un 1,2 kilometru apli, kas tiks apbalvoti ar īpašām balvām.

SV-6 grupām būs jāveic četri 200 metru apļi, SV-8 grupām astoņi 200 metru apļi. Pārējām grupām būs jāveic 1,2 kilometru apļu distance: SV-10 grupām viens aplis, SV-12, SV-12 Open, SV-14, SV-14 Open divi apļi, SV-16, SV-16 Open, rollerslēpošana SV-Open juniori trīs apļi, SV-juniori, SV-elite, SV-40, SV-Open četri apļi, savukārt rollerslēpošana SV-Open pieci apļi.

Reģistrācija un sacensību nolikums pieejams šeit.

Reģistrējoties un apmaksājot sacensību dalības maksu tiešsaistē līdz 19. jūnija plkst. 17.00, dalībnieks iegūs atlaidi dalības maksai. Siguldas novada iedzīvotāja ID karšu īpašniekiem dalībai sacensībās – 10% atlaide. Sacensību noslēgumā tiks organizēta loterija, līdz ar to vērtīgas balvas iegūs ne tikai labākie, bet arī veiksmīgākie sacensību dalībnieki.

Sacensību seriālu „S!-Skate” organizē sporta klubs „Apex” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Fischer Slēpošanas centru.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi