Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, A vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-06-20
Notiks vasaras sporta nometnes

Siguldas novada pašvaldības dome 13. jūnija domes sēdē apstiprināja dalības maksu skolas audzēkņiem Siguldas Sporta skolas vasaras sporta nometnēs.

Lai nodrošinātu mācību programmas izpildi, Siguldas Sporta skolas diennakts mācību treniņnometnes tiks organizētas Basketbola, Peldēšanas un Vieglatlētikas nodaļas audzēkņiem Smiltenē no 5. līdz 10. augustam un no 12. līdz 17. augustam. Dalības maksa sporta nometnēs ir 72 eiro, kas ietver nakšņošanu, ēdināšanu un citus nometnēs iekļautos pasākumus.

 

Sporta nometnēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi