Svētdiena, 31. maijs
Šodien sveicam: Alīda, Jūsma
Laika ziņas: Sigulda +18.2℃, ZA vējš 7.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-07-01
Siguldā ar koncertu atgriežas Laura Pergolici

2. jūlijā, plkst. 20.00 gleznainajā Siguldas pilsdrupu estrādē ar koncertu atgriežas LP jeb Laura Pergolici. Latvijā iemīļoto izpildītāju iesildīs mūzikas producente un dziedātāja ANNNA. Viņas veldzējošais, sapņainais vokāls un dziesmu teksti aizved klausītājus vizuālā piedzīvojumā ikkatrā no viņas dziesmām.

Lauras Pergolici pašas sacerētais megahits „Lost On You”, kuram radītais klips „YouTube” vietnē ir ticis skatīts vairāk nekā 500 miljonus reižu, ir atnesis dziedātājai vispasaules atpazīstamu, padarot viņu par vienu no mūsdienu popmūzikas fenomeniem.

Tagad mūziķe savu dziesmu kontu papildinājusi ar nu jau piekto pilnapjoma albumu „Heart To Mouth”. Jaunā albuma vārdā nodēvēta visa turneja, līdz ar to koncertprogrammā papildus jau labi pazīstamajiem hitiem izskanēs arī jaunie „Girls Go Wild”, „Shaken”, „Special” un „Recovery”.

Ieeja pasākuma teritorijā – Siguldas pils kompleksā – tiks atvērta no plkst. 19.00. LP iesildošā māksliniece ANNNA uz skatuves kāps plkst. 20.15, savukārt Laura Pergolici uzstāsies 21.30.

Koncerta apmeklētāji automašīnas aicināti novietot:

  • Pils ielas un Krišjāņa Barona ielas krustojuma stāvlaukumā;
  • zāliena teritorijā gar Krišjāņa Barona ielu;
  • zāliena teritorijā gar Līvkalna ielu;
  • stāvlaukumā pie pašvaldības Pakalpojumu centra (Raiņa ielā 3);
  • stāvlaukumā pie gaisa trošu ceļa vagoniņa stacijas (Jāņa Poruka ielā 14);
  • zāliena teritorijā pie panorāmas rata Svētku laukumā;
  • stāvlaukumā pie Siguldas Sporta centra (Ata Kronvalda ielā 7);
  • zāliena teritorijā Skolas ielā 1.

Citviet automašīnu apstāšanās un stāvēšana atļauta atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas „Biļešu serviss” tīklā. Biļetes cena no 49 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide. (Pie ieejas būs jāuzrāda derīga ID karte.)

 

Koncertā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031