×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-07-02
„Siguldas Minimoto” komanda veiksmīgi startē triāla sacensībās Igaunijā

Aizvadītājās brīvdienās Valgjarvē, Igaunijā norisinājās „Baltijas Minikausa” sezona otrais posms  bērnu triālā. „Siguldas Minimoto” klubu pārstāvēja septiņi jaunie talanti, kas startēja „Mini” klasēs bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Sacensībās startēja 30 bērni un labāko rezultātu „Mini C” klasē izcīnija Artūrs Luriņš, iegūstot 1. vietu (4 punkti).

Spēcīgākajā „Mini A” klasē startēja augstākās meistarības līmeņa braucēji. Novadnieks Inguss Supe izcīnīja 9. vietu (57 punkti).

„Mini B” klasē startēja Jānis Petrovskis un Markuss Logins. Jānis izcīnija 3. vietu (32 punkti), bet Markuss – 4. vietu (57 punkti).

„Mini C” klasē startēja četri paši mazākie „Siguldas Minimoto” dalībnieki. Uzvaru „Mini C” klasē izcīnīja Artūrs Luriņš (4 punkti), kas ar vienu punkta starpību aiz sevis atstāja pagājušā posma uzvarētāju no Jelgavas Matīsu Pruli. Renāram Starcevam 3. vieta (11 punkti), Mārtiņam Dubavam 6. vieta (15 punkti) un Matīsam Cunskim 10. vieta (25 punkti).

Klubu ieskaitē punktus dod visi sacensību dalībnieki un par punktiem cīnās 9 motoklubi. „Siguldas Minimoto” ar 91 punktu atrodas 2. vietā. Valgjarve sacensību individuālie rezultāti pieejami šeit. Nākamās sacensības, kurās plāno piedalīties Siguldas jaunie triālisti, paredzētas 20. jūlijā Ozolniekos, kur notiks „Baltijas Minikausa” 3. posms bērnu triālā ar elektro motocikliem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi