Sestdiena, 19. septembris
Šodien sveicam: Verners, Muntis
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZR vējš 5.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-07-03
7. jūlijā Muzikālās brokastis aicina uz koncertizrādi bērniem

Turpinot Muzikālo brokastu ciklu, svētdien, 7. jūlijā, plkst. 11.00 Siguldas pils kompleksa paviljonā bērni un viņu ģimenes aicinātas vērot koncertizrādi „Kropotkina stāstiņi”. Koncertizrādi izdziedās vokālā studija „Siguldiņa” kopā ar pavadošo grupu un dziesmu un deju draugiem.

Koncertprogrammu 2018. gadā radījuši Siguldas komponisti Kaspars Tobis, Pēteris Lunde, Juris Lisenko, Teodors Kerimovs, Juris Kaukulis un jaunā paaudze, Nikolaja Kropotkina personības iedvesmoti, lai izstāstītu stāstu par Krievu aristokrātijas, Kropotkinu dzimtas vēsturisko ieguldījumu Siguldas attīstībā.

1898. gadā Nikolajs Kropotkins no mātes mantojumā saņēma Siguldas muižu ar Siguldas Jauno pili. Nikolajs no 1907. līdz 1912. gadam bija Kurzemes guberņas vicegubernators, bet no 1912. līdz 1915. gadam – Vidzemes guberņas vicegubernators. Viņš enerģiski attīstīja Siguldu, popularizējot to kā „Vidzemes Šveici" – izbūvēja viesnīcu, bobsleja un kamaniņu trasi „Sigulda”, pastaigu takas un citu infrastruktūru.

Pasākuma apmeklētāji aicināti līdzi ņemt brokastu uzkodas.
Ieeja – bez maksas.

Visa muzikālo brokastu cikla programma aplūkojama šeit.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi