Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, A vējš 4.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-07-05
Fischer Slēpošanas centrā notiks Latvijas čempionāts MTB Olimpiskajā krosā

Svētdien, 21. jūlijā, Fischer Slēpošanas centrā notiks Latvijas čempionāts MTB Olimpiskajā krosā, pulcējot labākos kalnu riteņbraucējus. Ātrākie braucēji tiks noteikti kopumā 13 vecuma un meistarības grupās.

Lai piedalītos sacensībās, jābūt derīgai Latvijas Riteņbraukšanas federācijas izdotai licencei. Pieteikšanās sacensībām norisināsies no 8. līdz 19. jūlijam šeitDalība sacensībās – bez maksas.

Sigulda, pateicoties paugurainajam reljefam un sportiskajām tradīcijām, ir pateicīga vieta kalnu riteņbraukšanas sacensībām – Fischer Slēpošanas centrā ir kvalitatīva trase, kā arī apkārtējā infrastruktūra. Jau šobrīd ikviens interesents var izbraukt trasi, kas marķēta ar Fischer Slēpošanas centra zīmēm. Savukārt vienu nedēļu pirms sacensību sākuma trase būs marķēta atbilstoši čempionāta prasībām.

Bez elites grupām ar čempionāta godalgām apbalvotas tiks arī junioru, jauniešu, zēnu, meiteņu, amatieru un senioru grupas gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Pērn par Latvijas MTB Olimpiskā krosa čempionu elites grupā vīriešiem kļuva Arnis Pētersons, kamēr dāmām nepārspēta palika Katrīna Jaunslaviete-Kipure.

Sacensības organizē Latvijas Riteņbraukšanas federācija. Sacensības notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs
Toms Markss,

toms@lrf.lv

Foto: Ģirts Kehris

 

Sacensībās var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi