Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.6℃, DR vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-07-09
Siguldā notiks pirmais ģimeņu futbola festivāls „Foot Fam Fest”

Sestdien, 3. augustā, Depo sporta laukumā, Depo ielā 3, norisināsies pirmais ģimeņu futbola festivāls „Foot Fam Fest”, kura mērķis ir pieaugušo un bērnu veselīga un aktīva laika pavadīšana kopā, apvienojot futbolu un tūrisma aktivitātes. Pasākumā aicinātas piedalīties arī ģimenes no Siguldas novada 3–5 cilvēku sastāvā.

Komandas dažādās vecuma grupās aizvadīs savstarpējas minifutbola spēles, pēc kurām katra komanda atkarībā no iegūtās vietas saņems kopvērtējuma punktus. Trīs ģimenes, kas būs sakrājušas visvairāk punktu, tiks apbalvotas ar sadarbības partneru balvām, tāpat paredzētas specbalvas arī pārējiem dalībniekiem. Ģimene, kas kādā atsevišķā posmā iegūs visvairāk punktu, balvā saņems ceļojumu uz Slovēniju, lai 16. novembrī klātienē apmeklētu Latvijas un Slovēnijas izlašu spēli 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

Festivāls ir iespēja ģimenēm labi pavadīt laiku kopā, tuvāk iepazīstot Siguldu, jo papildu punktus ģimenes varēs iegūt pasākuma norises nedēļā, bez maksas (uzrādot dalībnieka reģistrācijas apliecinājumu) apmeklējot noteiktus tūrisma objektus festivāla norises vietā.

Pasākuma programma:

  • plkst. 12.00–13.00 reģistrācija (iepazīšanās ar pasākuma programmu, t-kreklu saņemšana);
  • plkst. 13.00–16.00 ģimeņu futbola turnīrs un citas izklaides visai ģimenei;
  • plkst. 16.00 apbalvošana.

Reģistrēšanās un papildu informācija par festivālu „Foot Fam Fest” pieejama šeit.

Sacensības rīko Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar „FK Sigulda” un Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi