Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, ZR vējš 2.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-07-16
Nedēļas nogalē norisināsies Siguldas kausa izcīņa regbijā

Svētdien, 21. jūlijā, plkst. 12.00 Depo sporta laukumā tiks aizvadīta jau septītā Siguldas kausa izcīņa regbijā 7, kuras laikā regbija klubam „Sigulda” konkurenci sastādīs komandas no visas Latvijas. Siguldas kauss būs arī Regbija Attīstības asociācijas čempionāta pirmais no trim posmiem.

Pērn Siguldas kausu ieguva regbija klubs „Fēnikss” komanda, gadu iepriekš „Garkalne/Livonia”, bet 2016. gadā – mājinieki regbija klubs „Sigulda”.

Regbijs 7 ir olimpiskais regbija paveids un šajā sporta veidā atšķirībā no klasiskā regbija, laukumā ir septiņi, nevis piecpadsmit spēlētāji un spēle ilgst 2x7 minūtes, nevis 2x40 minūtes.

 

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi