Ceturtdiena, 13. augusts
Šodien sveicam: Elvīra, Velga, Rēzija
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, D vējš 1.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-07-23
Opermūzikas svētku laikā aicina apmeklēt īpašo „Operas restorānu”

27. un 28. jūlijā, Opermūzikas svētku laikā, apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt Rīgas–Gaujas reģiona restorānu īpaši radīto „Operas restorāna” ēdienkarti, kurā izmantoti sezonas labākie produkti un veltes.

Siguldas pils dārzā varēs nogaršot kafejnīcas „Mr.Biskvīts” un viesnīcas „Sigulda” restorāna piedāvājumu, „Bliss Gelato” saldējumu, kā arī veltes no veģetārās un vegānās ēdienkartes restorāna – „Stirna & Avocado”. Pils kvartāla pagalmā svētku atmosfēru un daudzveidīgo piedāvājumu būs iespēja baudīt „Valmiermuižas alus dārza Siguldā” terasē, savukārt Siguldas pilsdrupu estrādes teritorijā – vīndarītavas „Ledus vīni” atspirdzinājumus.

Jāpiebilst, ka sestdien „Operas restorāni” tiks atvērts līdz ar Jauno talantu koncertu Siguldas Jaunās pils dārzā no plkst. 15.00 un strādās līdz svētku dienas izskaņai (aptuveni plkst. 2.00), izņemot tehniskā pārtraukuma laiku no plkst. 17.00 līdz 18.30. Savukārt svētdien darba laiks būs no plkst. 15.00 līdz pusnaktij.

Apmeklētājiem būs iespēja veikt rezervācijas „Valmiermuižas alus dārzā Siguldā” (zvanot uz tālruņa numuru 27344025) un viesnīcas „Sigulda” restorānā (zvanot uz tālruņa numuru 67972263).

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020