×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.9℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-07-29
Noslēdzies pludmales čempionāta 3. posms

Gaujas pludmalē 25. jūlijā norisinājās „KS čempionāts” 3. posms. Sieviešu grupā piedalījās divpadsmit dalībnieces, savukārt vīru grupā – 16 dalībnieki.

„KS čempionāts” 3. posmā dāmu grupā „QUEEN” titulu ieguva Baiba Kučika, aiz sevis atstājot Antru Švernu, Mairitu Bičkovsku un Ingu Mauriņu. Apakšējā zarā cīnījās Evelīna Gasūna, Roberta Ginta Leišavniece, Karīna Putniņa un Liene Libere. Pie „K-spārns” titula tika Evelīna Gasūna.

Vīru grupā cīņā par „KING” titulu iekļuva Arvis Boženkovs, Jānis Butevics, Artis Ilgavizis un Gatis Berdinskis. Par „KS čempionāts” 3.bposma „KING” titula īpašnieku kļuva Jānis Butevics. Savukārt, zaudētāju zarā – spēlēs par izdzīvošanu – iekļuva Dāvis Vēvers, Krišjānis Veinbergs, Kārlis Švalbe un mūsu čempionāta pirmais ārzemju dalībnieks - Matis, kurš beigās kļuva par titula „K-spārns” īpašnieku.

Nākamais „KS čempionāts” 4. posms notiks 11. augustā.

Informāciju sagatavoja:
Gvido Gailītis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi