Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +13℃, D vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-07-30
Augusta nogalē notiks Allažu pagasta svētki

24. un 25. augustā notiks Allažu pagasta svētki „Ģimene kā ķimene” – tie būs aizraujoši svētki visai ģimenei, kā arī lieliska iespēja izgaršot, izbaudīt un izsmaržot daudzveidīgus ķimeņu ēdienus un dzērienus.

24. augustā no plkst. 12.00 līdz 16.00 allažnieki un viesi pie Allažu pagasta pārvaldes aicināti piedalīties pasākumā visai ģimenei „Mazā stiprinieka olimpiskie piedzīvojumi”, kurā gan mazi, gan lieli varēs izaicināt sevi sportiskās aktivitātēs. Plkst. 15.00 sāksies fotoorientēšanās sacensības, bet plkst. 16.00 ikviens ar kapelu „Spēlmaņi” aicināts izdziedāt lustīgas dziesmas un humora pilnus stāstus. Plkst. 17.30 sāksies Cēsu Tautas teātra dziesmu spēle pēc Ādolfa Alunāna lugas motīviem „Mucenieks un Muceniece”. Svētku dienas noslēgumā, plkst. 20.00, teritorijā aiz Allažu pagasta pārvaldes norisināsies balle visai ģimenei kopā ar mūzikas grupu „Netīšām blice”, bet plkst. 23.00 allažniekus pārsteigs uguņošana.

Svētku otrajā dienā, 25. augustā, plkst. 15.00 Allažu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā klausītājus aicinās akustiskā koncertprogramma „Tuvu, tuvu”, kurā muzicēs Iveta Baumane, Roberts Pētersons un Viesturs Samts.

Dalība visos Allažu pagasta svētku pasākumos – bez maksas.

 

Allažu pagasta svētkos var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020