Otrdiena, 29. septembris
Šodien sveicam: Miķelis, Mikus, Miks, Mihails
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, ZA vējš 1.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-08-02
Aicina pieteikties uz medību tiesību nomu pašvaldības īpašumā „Līdumi 1”

Līdz 3. septembrim iespējams pieteikties uz medību tiesību nomu pašvaldības tiesiskajā valdījumā esošā īpašumā „Līdumi 1” Allažu pagastā, Siguldas novadā, kadastra numurs 80420090047. Pretendentiem, kas vēlas slēgt līgumu par medību tiesību nomu, jāiesniedz nepieciešamā dokumentācija kādā no pašvaldības klientu apkalpošanas centriem.

Juridiskai personai jāiesniedz iesniegums, pārstāvja pārstāvības tiesību apliecinoša dokumenta kopija, Valsts meža dienesta izziņa, bet fiziskai personai – iesniegums, mednieka apliecības kopija un Valsts meža dienesta izziņa. Medību tiesību nomas maksa ir 0,50 eiro un PVN par 1 hektāru gadā. Iesniegums par medību tiesību nomas piešķiršanu Siguldas novada pašvaldības īpašumā vai tiesiskajā valdījumā esošās medību platībās pieejams šeit.

Plašāka informācija par medību tiesību nomas piešķiršanas kārtību, tajā skaitā prasībām pretendentiem un pieļaujamo nomas līguma termiņu, atrodami Siguldas novada pašvaldības domes iekšējos noteikumos „Par medību tiesību nomas piešķiršanas kārtību”.

Papildu informācija, sazinoties ar Siguldas novada pašvaldības Teritorijas attīstības pārvaldes Īpašumu un vides pārvaldības nodaļas nekustamā īpašuma speciālisti Maiju Kovāču, zvanot uz tālruņa numuru 25755179 vai rakstot uz e-pasta adresi maija.kovaca@sigulda.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi