Piektdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, Z vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-08-02
Koncertzālē „Baltais flīģelis” uzstāsies izcilais pianists Georgijs Osokins

Trešdien, 14. augustā, plkst. 19.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” uz tikšanos aicina izcilais pianists Georgijs Osokins, kurš klausītājiem piedāvās iespēju dzirdēt Johana Sebastiana Baha, Ludviga van Bēthovena, Feručio Busoni, Frederika Šopēna un Ferenca Lista skaņdarbus. Ieeja – bez maksas.

Pianists Georgijs Osokins atpazīstamību ieguva pēc fināla Frederika Šopēna konkursā 2015. gadā Kopš dalības konkursā uzstājies vairākās pasaules valstīs un augsta līmeņa festivālos. Īpaša pianista firmas zīme ir Frederika Šopēna mūzika. Georgijs Osokins sevis radītajā telpā aicina ar dziļumu, nopietnu pieeju mākslai un interpretācijām ar patiesīguma svaru.

Georgijs Osokins izdevis soloalbumu ar vēlīnajiem Frederika Šopēna opusiem un mūzikas disku, kas veltīts Sergeja Rahmaņinova mūzikai. Šajā gadā pianistam gaidāma koncerttūre Āzijā un ASV, kā arī debija prestižajā Rūras klavieru festivālā Vācijā un citviet.

 

Koncertā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031