Piektdiena, 7. augusts
Šodien sveicam: Alfrēds, Madars, Fredis
Laika ziņas: Sigulda +24.5℃, ZR vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-08-09
2. septembrī notiks Zinību dienas svētki skolēniem „Zinību burziņš”

Pirmdien, 2. septembrī, no plkst. 16.00 līdz 22.00 Raiņa parkā novada skolēni un viņu vecāki ir aicināti atzīmēt skolas sākšanos, apmeklējot pasākumu „Zinību burziņš”, kura moto šogad ir „Svini un izzini!”.

Vislabākais veids, kā sagaidīt jauno mācību gadu, ir to nosvinēt kopā ar ģimeni, draugiem un klasesbiedriem. Pasākumā bērniem un jauniešiem būs iespējas izzināt Siguldas novadā pieejamo ārpusskolas interešu izglītības piedāvājumu, kā arī izbaudīt izklaidējošas aktivitātes, kā, piemēram, braucienu ar elektrokartingu, iegūt prasmes grafiti mākslā, izmēģināt mototriālu, apgūt drona vadīšanas prasmes un nosvinēt skolas sākumu, uzņemot mirkļbildes, dejojot un pavadot laiku kopā ar draugiem. Par muzikālo noskaņojumu pasākumā rūpēsies DJ Edgars Bercis.

Pasākuma „Zinību burziņš” programma:

  • plkst. 16.00–18.00 iespēja iepazīties un izmēģināt Siguldas ārpusskolas piedāvātās iespējas un, krājot nozīmītes, tikt pie lieliskām balvām;
  • plkst. 16.00–18.30 grafiti meistarklase;
  • plkst. 16.00 un plkst. 17.30 animācijas filma „Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”;
  • plkst. 16.00–17.30 skeitborda meistarklase un paraugdemonstrējumi kopā ar Rīgas Skeitborda skolu;
  • plkst. 17.00–19.00 būs pieejama Insta box foto kaste;
  • plkst. 18.00–19.00 iespēja parādīt novada jauniešiem un pasākuma viesiem savu talantu, prasmes un aizraušanos uz „Open stage”. Pasākumā iespējams piedalīties, aizpildot pieteikuma anketu šeit. Drosmīgākie dalībnieki tiks apbalvoti ar balvām no Siguldas novada uzņēmējiem.
  • plkst. 20.30–21.30 grupas „Singapūras Satīns” koncerts;
  • plkst. 21.30–22.00 dejas ar DJ Edgaru Berci.

Visas dienas garumā ēdināšanas zonā būs iespēja baudīt „Grīkstrītas” pitas, „Siguldas saldējumu”, veldzēties ar „Coffee Lab” dzērieniem un izvēlēties garšīgākās picas pie „Ceļojošā picu namiņa”.

Dalība pasākumā – bez maksas.

Pasākumu „Zinību burziņš” organizē jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” sadarbībā ar Siguldas novada Jaunrades centru.
 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.


Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Augusts 2020