Ceturtdiena, 13. augusts
Šodien sveicam: Elvīra, Velga, Rēzija
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, D vējš 1.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-08-12
Siguldā notiks sadzīves lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija

Siguldas pilsētas SIA „Jumis” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā, kas notiks 17. septembrī no plkst. 14.00 līdz 18.00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā.

Akcijas laikā būs iespējams bez maksas nodot tādus sadzīves un lielgabarīta atkritumus kā dīvāni, skapji, krēsli, galdi, paklāji un citus, kā arī sadzīvē izmantotus priekšmetus un uzkrātos dārza un zaļos atkritumus – augļus, dārzeņus, jauktos dārza pārpalikumus, lapas, zāli un zarus. Lielgabarīta atkritumus bez maksas var nodot tikai Siguldas novada iedzīvotāji, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu.

Akcijas laikā par 30 eiro/m3 būs iespēja nodot arī jaukta tipa celtniecības atkritumus.

Tie iedzīvotāji, kuriem nav iespējas šķirošanas punktā „Zemdegas” atkritumus nogādāt saviem spēkiem, tiek aicināti līdz 10. septembrim pieteikt maksas transporta pakalpojumu, zvanot uz tālruņa numuru 26112288.

Ierodoties atkritumu pieņemšanas laukumā, apmeklētāji aicināti rūpīgi izvērtēt un ievērot drošības pasākumus, par kuriem katra persona, nododot savus lielgabarīta atkritumus, atbildību uzņemas individuāli.

Jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar Siguldas pilsētas SIA „Jumis” klientu apkalpošanas speciālistu, zvanot uz tālruņa numuru 26112288.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020