Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +14.6℃, R vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-08-13
Notiks „S!-Velo” sacensību seriāla otrais posms

Ceturtdien, 15. augustā, no plkst. 18.00 līdz 19.30 Fischer Slēpošanas centrā tiks dots starts „S!-Velo” sacensību seriāla otrajam posmam. Savukārt trešais sacensību seriāla posms paredzēts 12. septembrī.​

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis riteņbraukšanas iemaņas. Kopumā sacensību dalībnieki startēs 22 grupās un veicamās distances būs no 400 metriem līdz pat 15 kilometriem, atkarībā no sportotāju vecuma un fiziskās sagatavotības.

Otrajā sacensību posmā plānots brīvais starts. Mazākie SV Vikingu dipu-dapu dalībnieki startēs no plkst. 19.00 līdz 19.20 un veiks 400 metru distanci (2x200 metri stadiona aplī). Pārējie grupu dalībnieki varēs startēt no plkst. 18.00 līdz 19.30 un veiks savas vecuma grupas atbilstošo garuma distanci. Sacensību noslēgumā norisināsies loterija, līdz ar to vērtīgas balvas iegūs ne tikai labākie, bet arī veiksmīgākie sacensību dalībnieki. Reģistrācija un sacensību nolikums pieejams šeit.

Reģistrējoties un apmaksājot sacensību dalības maksu tiešsaistē visiem sacensību posmiem, atlaide – līdz 30%.Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem dalībai sacensībās – 10% atlaide.

 „S!-Velo” sacensību seriāla pirmajā posmā piedalījās teju 200 dalībnieku, pulcējot mazus un lielus riteņbraucējus Sacensību seriālu organizē SIA „Siguldas Sporta serviss” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi