Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-08-20
Notiks pludmales volejbola sacensību „Sigulda Open’19” noslēguma posms

Sestdien, 24. augustā, plkst. 10.00 Siguldas pludmalē notiks pludmales volejbola sacensību „Sigulda Open’19” sezonas noslēguma posms vīriešu un senioru komandām, savukārt plkst. 12.00 sacensības uzsāks sieviešu komandas. Pasākuma laikā ne tikai dalībniekiem, bet arī skatītājiem būs iespēja piedalīties vairākās aktivitātēs – norisināsies konkursi, atrakcijas bērniem, kā arī būs pieejami ēdināšanas pakalpojumi.

Lai piedalītos sacensībās, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sūtot informāciju uz e-pasta adresi volejbols@nuki.lv līdz 23. augusta plkst. 18.00. Pieteikšanās sacensību vietā nebūs iespējama un komandu skaits ir ierobežots – 16 komandas sieviešu grupā, 32 komandas vīriešu grupā. Dalības maksa – 20 eiro no komandas (sieviešu un vīriešu komandām). Vīriešu un senioru komandu reģistrēšanās sacensību dienā notiks līdz plkst. 9.50, bet sieviešu grupai – līdz plkst. 11.50.

Sacensību galvenie tiesneši – Andris un Gvido (tālruņa numurs 20355535). Plašāka informācija pieejama sacensību nolikumā; to iespējams lejupielādēt šeit.

Informāciju sagatavoja:
Gvido Gailītis

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi