Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +13℃, D vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-08-21
Septembrī notiks vokālās studijas „Siguldiņa” mūzikas albuma prezentācija

Trešdien, 4. septembrī, plkst. 17.00 pie gaisa trošu vagoniņa notiks vokālās studijas „Siguldiņa” mūzikas albuma „Es esmu Sigulda” prezentācijas pasākums, uz kuru ikvienu siguldieti un citus interesentus aicina vokālās studijas „Siguldiņa” dalībnieces, kā arī mūziķi Juris Kaukulis, Kārlis Kazāks, Juris Lisenko un Zanda Krastiņa.

Albuma prezentācijas pasākumā pie gleznainās Gaujas senielejas vokālā studija „Siguldiņa” ar skanīgu dziedājumu klātesošajiem izdziedās dziesmas no jaunā mūzikas albuma. Tāpat ikvienam būs iespēja klātienē tikties ar dziesmu autoriem un albuma veidotājiem – Juri Kaukuli, Kārli Kazāku, Juri Lisenko un Zandu Krastiņu.

Vokālā studija „Siguldiņa” izveidota 2012. gadā; studiju vada skolotāja Elīna Gruzniņa. Mūzikas albuma izveides ideja aizsākās pirms vairākiem gadiem: 2017. gadā pirmatskaņojumu piedzīvoja koncertuzvedums „Es esmu Sigulda”, kas ieguvis „Siguldas novada pašvaldības Gada balvu kultūrā 2017” nominācijā „Gada balva mūzikā”. Šogad izdotajā mūzikas albumā „Es esmu Sigulda” ietvertas koncertuzveduma dziesmas – par gaisa vagoniņu, ievziediem, Siguldas spieķi, Gaujas tiltu un citas. Siguldai veltītās dziesmas tapušas ar aizrautību par pilsētu, īstu bērnu prieku, caur smiekliem un nopietnību, caur hip-hopu un daudzbalsības noslēpumainību, ar ģitāras skaņām, bungu komplekta jaudu, bītboksu jeb mutesbungu, kā arī elektriski akustisko basu.

„Ja mēs paši leposimies ar cilvēkiem un notikumiem sev apkārt, tad arī visa zemeslode uzzinās par skaistāko vietu uz pasaules – SIGULDU”!

Informāciju sagatavoja:
vokālās studijas „Siguldiņa” vadītāja
Elīna Gruzniņa

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020