Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.3℃, DR vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-08-22
Notiks Siguldas moto triāla sacensības bērniem

Sestdien, 31. augustā, moto trasē „Peltes” notiks „WILD KIDS” 4. posms Baltijas Minikausa triāla sacensībās bērniem ar elektro motocikliem. Sacensības pulcēs teju 50 spēcīgākos Baltijas mototriāla braucējus bērnu klasēs.

Siguldas triāla sacensību trase sastāv no dabīgiem un mākslīgi veidotiem šķēršļiem – paletēm, baļķiem, akmeņiem un motokrosa trases tramplīniem. Kopā būs jāveic piecas dažādas grūtības trasītes jeb posmi „Mini A”, „Mini B” un „Mini C” klasēs. Pašiem mazākajiem sacensību dalībniekiem būs iespēja startēt dip-dap klasē ar balansa velosipēdiem.

Šobrīd līderis pēc aizvadītajiem trīs sacensību posmiem „Mini C” klasē ir siguldietis Renārs Starcevs. Tieši šī klase ir viskuplāk pārstāvēta un tajā startē 26 dalībnieki. Tāpat arī „Mini A” un „Mini B” klasēs dominē Siguldas jaunie triālisti, cīnoties par godalgotām vietām sezonas kopvērtējumā. Kopumā Siguldas sacensību posmā plāno startēt teju 20 novadnieki vecumā no 3 līdz 9 gadiem. Baltijas Minikausa sacensību seriāls šogad norisinās sešos sacensību posmos, kas norisinās gan Latvijā, gan Igaunijā.

Sacensību programma:

  • Plkst. 11.00–11.50 reģistrācija;
  • Plkst. 11.50 dalībnieku sapulce;
  • Plkst. 12.00 starts (kontroles laiks trasē – 120 minūtes);
  • Plkst. 14.30 apbalvošana.

Pieteikties sacensībām iespējams šeit. Papildu informācija par sacensībām pieejama www.minimoto.lv.

Pasākumu organizē „Motoklubs Sigulda”. Sacensības norisinās ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi