Sestdiena, 21. septembris
Šodien sveicam: Modris, Matīss, Mariss
Laika ziņas: Sigulda +7.6℃, R vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-08-22
24. un 25. augustā notiks kapusvētki Allažu pagastā

Nedēļas nogalē Allažu pagasta kapsētā notiks Allažu pagasta kapusvētki. 24. augustā plkst. 14.00 kapusvētkus vadīs Romas katoļu baznīcas Siguldas draudzes prāvests Rihards Rasnacis, bet 25. augustā plkst. 14.00 kapusvētku dievkalpojumu vadīs Allažu Evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Andris Grots.

Jau ziņots, ka oktobrī novada kapsētās notiks Mirušo piemiņas dienas un svecīšu vakari. Mirušo piemiņas diena un svecīšu vakars Siguldas pilsētas kapsētā notiks 5. oktobrī plkst. 18.00, Allažu pagasta kapsētā 13. oktobrī plkst. 16.00, bet Mores pagasta kapsētā – 12. oktobrī plkst. 18.00.

Atgādinām, ka kapusvētku laikā, nodarbojoties ziedu, sveču, vāžu, un citu lietu tirdzniecību, ir nepieciešama Siguldas novada pašvaldības izsniegta atļauja. Pieteikumu ielu tirdzniecībai tirgotāji aicināti aizpildīt savlaicīgi pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Savukārt informācija par tirgotāju nodevu samaksu aplūkojama saistošajos noteikumos Nr.24 „Par nodevām par tirdzniecību publiskās vietās Siguldas novadā”. Pēc atļaujas saņemšanas tirgotājiem jau laikus jāsazinās ar Siguldas novada kapsētu pārzini Edīti Švalkovsku par tirdzniecības vietas ierādīšanu, zvanot uz tālruņa numuru 26402201 vai rakstot uz e-pasta adresi edite.svalkovska@sigulda.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi