Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, R vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-08-22
SIA „Siguldas Sporta serviss” izsola platriepu tipa velosipēdus

SIA „Siguldas Sporta serviss” organizē izsoles, kurās ir iespēja juridiskām un fiziskām personām iegādāties atsevišķus platriepu tipa velosipēdus un ar tiem saistīto aprīkojumu. Pieejami velosipēdi gan pieaugušajiem, gan bērniem. Izsole notiks 30. augustā, plkst. 17.00, Siguldas Sporta centrā, Ata Kronvalda ielā 7A, 2. stāva semināra zālē.

„Cube nutrail” (10 gabali), „Torpado Tatanka” (7 gabali), „Torpado Big Boy” 24 (pusaudžu), „Torpado Big Boy” 20 (bērnu). Visi velosipēdi ir lietoti, ļoti labā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Pateicoties platajām riepām, velosipēdi piemēroti braukšanai visu gadu pa dažādiem ceļa segumiem. Atkarībā no modeļa kopā ar velosipēdu komplektā ir ķivere, dzēriena pudele, dzēriena pudeles turētājs, LED lukturis priekšējais, LED lukturis aizmugurējais, velosipēda atbalsta kāja, priekšējais dubļu sargs, aizmugurējais dubļu sargs, velosipēdu saslēdzējs, drošības atstarojošā veste. Precīzs komplekta apraksts iekļauts izsoļu apvienotajā nolikumā.

Ar izsoles noteikumiem iespējams iepazīties www.siguldassports.lv sadaļā „izsoles”. Izsolāmo īpašumu var apskatīt, kā arī gūt atbildes uz interesējošiem jautājumiem iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 29484815.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi