Otrdiena, 24. novembris
Šodien sveicam: Velta, Velda
Laika ziņas: Sigulda +4.3℃, R vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-08-30
Nākamajā nedēļā lems par turpmākajiem risinājumiem Peldu ielā

Drošības apsvērumu dēļ Peldu ielā joprojām ir slēgta satiksme un gājēju kustība. Notiek ģeotehniskās izpētes iegūto datu apstrāde, kā arī turpinās situācijas novērošana. Otrdien, 3. septembrī, pašvaldības speciālisti tiksies ar ģeologiem, kuri iepazīstinās ar veiktās ģeotehniskās izpētes rezultātiem, bet pēc tam ar Būvniecības valsts kontroles biroja pārstāvjiem notiks sarunas par iespējamajām darbībām Peldu ielas teritorijā. Pēc sarunām ar ekspertiem Siguldas novada pašvaldība informēs par esošo situāciju un turpmāk veicamajiem pagaidu tehniskajiem risinājumiem kustības atjaunošanai Peldu ielā.

Jau ziņots, ka Gaujas Nacionālā parka teritorijā esošajā Peldu ielā 16. augustā tika konstatētas dziļas plaisas brauktuves virskārtā un vairākus metrus no krasta pamanīta vieta Gaujā, kurā novērojama saduļķota ūdens veidošanās. Siguldas novada pašvaldība situācijas izvērtēšanai Peldu ielā piesaistījusi ģeologus, kas veikuši ģeotehnisko izpēti un ģeoradara mērījumus. Tāpat, pēc Būvniecības valsts kontroles biroja iesaistīšanas situācijas novērtēšanā, objektu šajā laikā apsekojis Būvniecības valsts kontroles biroja eksperts, kurš atzina, ka līdz šim pašvaldības veiktās darbības ir pamatotas.

Aicinām Siguldas iedzīvotājus un viesus ievērot zīmes par aizliegumu pārvietoties Peldu ielas norobežotajā posmā, uzņemoties atbildību par savu drošību.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi