Trešdiena, 12. maijs
Šodien sveicam: Valija, Ināra, Ina, Inārs
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DA vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-09-02
Nedēļas nogalē aicina piedalīties Tēva dienas svinībās

Svētdien, 8. septembrī, plkst. 11.00, kad visā Latvijā tiks atzīmēta Tēva diena, arī Siguldas pilsētas stadionā jau trešo gadu pēc kārtas tiks turpināta tradīcija par kopīgu Tēva dienas futbolu visiem novadniekiem – tētiem, papildinot programmu ar radošām aktivitātēm bērniem un mammām.

Pasākuma programmā norisināsies tēva dienas futbola spēle, sportiskas sacensības ģimenēm, gastronomijas meistarklase un radošās darbnīcas bērniem.

Dienas noslēgumā tiks pasniegts ceļojošais Tēva kauss, kurš katru gadu tiks nodots nākamajai futbola spēles uzvarētāju komandai. Visas dienas garumā svētku dalībniekus izklaidēs pasākuma vadītājs un dīdžejs. Tēva dienas futbola spēlei iespējams pieteikties līdz 7. septembrim, rakstot uz e-pasta adresi tevadienasigulda@inbox.lv. Futbola spēlei aicināti pieteikties gan amatieri, gan tie, kuri spēlē ikdienā, jo komandas tiks veidotas uz vietas pēc izlozes principa, lai veicinātu saliedēšanu tēvu starpā. Piedalīties pasākumā aicināti arī topošie tēti.

Projektu līdzfinansē Siguldas novada pašvaldība.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi