Otrdiena, 24. novembris
Šodien sveicam: Velta, Velda
Laika ziņas: Sigulda +4.4℃, ZR vējš 4.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-09-02
„Siguldas devons” sezonas atklāšanā aicina uz īpašu programmu ģimenēm

No 6. līdz 8. septembrim ar aizraujošu un daudzveidīgu programmu tiks atklāta kultūras centra „Siguldas devons” otrā sezona. Svētdien, 8. septembrī, uz kultūras centru „Siguldas devons” īpaši tiek aicinātas ģimenes ar bērniem. Visas dienas garumā, sadarbībā ar Lielajām koka spēlēm, būs iespēja izspēlēt ciparu spēles, uzcelt pašam savu torni, atklāt varavīksni un daudz citas jautras aktivitātes.

No plkst. 11.00 līdz 17.00 mazie novadnieki varēs līdzdarboties aizraujošās radošās un izzinošās darbnīcās, bet no plkst. 12.00 līdz 14.00 Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas izglītības speciālisti devona izpētes darbnīcā piedāvās ieskatīties smilšakmens iežu noslēpumos un uzzināt par to iemītniekiem un iepazīties ar iežu veidošanās procesiem, gleznainajiem Gaujas senielejas smilšakmens atsegumiem un bruņuzivīm (Asterolepis ornata jeb Zvaigžņotās zvīņās tērptā tulk. no latīņu val.).

Dienas īpašākais notikums jau plkst. 14.00 – īpaša muzikāla izrāde visai ģimenei „Loranga jeb stāsts par vienu gluži traku māju”. Izrāde stāsta par zēnu vārdā Masarīns, kas kopā ar tēti Lorangu un vectēvu Dartanjanu mitinās lauku mājās un ik dienu sastopas ar neparastiem notikumiem. Izrādes pamatā ir zviedru mūsdienu rakstnieces Barbru Lindgrenas asprātīgais un ēverģēlīgais piedzīvojumu stāsts „Loranga”. Izrādē piedalīsies aktieri Māra Uzuliņa, Agris Krapivņickis un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķu ansamblis. Režisors – Ģirts Šolis.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi