Otrdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +8.7℃, Z vējš 1.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-09-03
Siguldā palielina atbalstu uzņēmēju attīstības plānu īstenošanai

Šodien, 3. septembrī, Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēdē tika atbalstīts Siguldas novada pašvaldības priekšsēdētāja Uģa Mitrevica priekšlikums par atbalsta palielināšanu uzņēmēju attīstības plānu īstenošanai, nosakot atsevišķu speciālistu, pie kura vērsties ar teritorijas plānošanu un būvniecību saistītos jautājumos. Šī bija pirmā Uzņēmēju konsultatīvā padomes sēde, kurā tikās padomes atjaunotais sastāvs. Tradicionāli padomes sēdes norisinās, viesojoties pie kāda no novada uzņēmējiem, šoreiz – SIA „Lāma” telpās, kur uzņēmējus laipni uzņēma valdes loceklis Pēteris Jonins.

Jau līdz šim Siguldas novada esošie un topošie uzņēmēji ir sadarbojušies ar „Siguldas Attīstības aģentūras” Uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītāju Inu Stupeli, kura sniegusi un arī turpmāk sniegs konsultācijas par uzņēmējdarbības attīstību.

Savukārt, lai palielinātu atbalstu tieši tiem uzņēmējiem, kuri vēlas attīstīt savu īpašumu vai īstenot būvniecības ieceres, „Siguldas Attīstības aģentūras” pilsētvides plānotāja Zane Gatere noteikta par atbildīgo speciālisti, kura palīdzēs uzņēmējiem virzīt projektus atbilstoši pašvaldības teritorijas un tematiskajam plānojumam, kā arī citiem normatīvajiem aktiem pēc iespējas operatīvākā termiņā.

Konsultācijām par īpašumu attīstību vai būvniecības ieceru realizēšanu iespējams pieteikties, iepriekš zvanot uz tālruņa numuru 29175351 vai rakstot uz e-pasta adresi zane.gatere@sigulda.lv.

Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēdes laikā vēl norisinājās Inas Stupeles prezentācija par uzņēmējdarbības vides tendencēm Siguldas novadā, kā arī diskusija par pašvaldības nekustamo īpašumu atsavināšanas procedūras prasībām un iepazīšanās ar SIA „Lāma” darbību.

Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēdes ir atklātas un tās var apmeklēt ikviens interesents. Lūgums dalību iepriekš pieteikt, zvanot uz tālruņa numuru 29414798 vai rakstot uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 27 2829 3031