Otrdiena, 24. novembris
Šodien sveicam: Velta, Velda
Laika ziņas: Sigulda +4.4℃, ZR vējš 4.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-09-05
Septembrī notiks pasākums bērniem un jauniešiem „Esi zinošs, esi drošs!”

Trešdien, 18. septembrī, bērni, jaunieši un viņu vecāki no plkst. 10.00 līdz 14.00 Raiņa parkā aicināti uz pasākumu „Esi zinošs, esi drošs!”, kurā operatīvo dienestu speciālisti aicinās iepazīt dienestu darbu un informēs par situācijām, kad un kā var saņemt to palīdzību.

Pasākumā aktivitātes bērniem un jauniešiem būs sarūpējusi Valsts policija, Valsts policijas koledža, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Siguldas novada Pašvaldības policija, Reģionālā pašvaldības policija, Zemessardzes 27.kājnieku bataljons, Valsts robežsardze, Jaunsardzes un informācijas centrs, AS „Gaso”, AS „Sadales tīkls”, VAS „Latvijas dzelzceļš”, Valsts probācijas dienests, Valsts policijas Kriminālistikas pārvalde, kā arī SIA „Jumis”. Tāpat dalībniekiem atraktīvā veidā būs iespēja iepazīties ar dienestu ikdienas darbu, aprīkojumu, vērot Valsts policijas uzticamo suņu un graciozo zirgu paraugdemonstrējumus, kā arī aplūkot un iesēsties Valsts policijas automašīnā.

Pasākumu organizē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirknis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.

Dalība pasākumā – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi