×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-09-09
Notiks „S!-Velo” sacensību seriāla noslēdzošais posms

Ceturtdien, 12. septembrī, no plkst. 17.30 līdz 19.00 Fischer Slēpošanas centrā norisināsies „S!-Velo” sacensību seriāla noslēdzošais posms, kurā cīņā par „S!-Velo” kausu tiks noskaidroti šīs sezonas ātrākie kopvērtējuma riteņbraucēji katrā no 22 vecuma grupām. Tāpat sacensību noslēgumā tiks organizēta loterija – vērtīgas balvas iegūs ne tikai labākie, bet arī veiksmīgākie sacensību dalībnieki.

Trešajā un noslēdzošajā sacensību posmā plānots brīvais starts. Mazākie SV Vikingu dipu-dapu dalībnieki startēs no plkst. 18.30 līdz 18.50 un veiks 400 metru distanci (2x200 metri stadiona aplī). Pārējie grupu dalībnieki varēs startēt no plkst. 17.30 līdz 19.00, veicot savas vecuma grupas atbilstošo garuma distanci.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis riteņbraukšanas iemaņas. Veicamās distances būs no 400 metriem līdz pat 15 kilometriem, atkarībā no sportotāju vecuma un fiziskās sagatavotības. Reģistrācija un sacensību nolikums pieejams šeit.

Reģistrējoties un apmaksājot sacensību dalības maksu tiešsaistē līdz 11. septembra plkst. 17.00, dalībnieks iegūs atlaidi dalības maksai, uzrādotSiguldas novada iedzīvotāja ID karti dalībai sacensībās papildu 10% atlaide.

Sacensību seriālu „S!-Velo” organizē SIA „Siguldas Sporta serviss” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.

 

Sacensībās var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi