Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 23. maijs
Šodien sveicam: Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Laika ziņas: Sigulda +16.3℃, ZA vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-09-16
„S!-Skate” un „S!-Velo” sacensībās piedalījušies teju 800 dalībnieki

Fischer Slēpošanas centrā kuplā skaitā aizvadīti šīs vasaras sacensību seriāli „S!-Skate un „S!-Velo” no kuriem „S!-Skate” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas sacensību seriālā kopā piedalījušies 250 dalībnieki, savukārt „S!-Velo” riteņbraukšanas sacensību seriālā kopā startējuši vairāk nekā 540 riteņbraucēji. Sacensību seriālu noslēdzošajos posmos tika apbalvoti ātrākie kopvērtējuma dalībnieki ar īpašiem kausiem un balvām no sacensību atbalstītājiem. Katru gadu šīs sacensības kļūst arvien populārākas un apmeklētākas Siguldas novada un citu novadu iedzīvotāju vidū.

„S!-Skate” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas sacensībās un „S!-Velo” riteņbraukšanas sacensībās bija iespēja piedalīties ikvienam interesentam, kurš ir apguvis attiecīgās iemaņas. Abi sacensību seriāli piemēroti visai ģimenei – šajā sezonā jaunākajam dalībniekam bija tikai 2 gadi, kurš startēja „S!-Velo” dipu-dapu grupā ar skrejriteņiem, bet pārējie attiecīgi savam vecuma vai meistarības līmenim.

Sacensību rezultāti un nolikumi pieejami www.siguldassports.lv.

Sacensību seriālu „S!-Velo” šajā sezonā organizē SIA „Siguldas Sporta serviss”, bet „S!-Skate” sporta klubs „Apex”. Abus sacensību seriālus atbalsta Siguldas novada pašvaldība.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi