×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, A vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-09-16
„S!-Skate” un „S!-Velo” sacensībās piedalījušies teju 800 dalībnieki

Fischer Slēpošanas centrā kuplā skaitā aizvadīti šīs vasaras sacensību seriāli „S!-Skate un „S!-Velo” no kuriem „S!-Skate” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas sacensību seriālā kopā piedalījušies 250 dalībnieki, savukārt „S!-Velo” riteņbraukšanas sacensību seriālā kopā startējuši vairāk nekā 540 riteņbraucēji. Sacensību seriālu noslēdzošajos posmos tika apbalvoti ātrākie kopvērtējuma dalībnieki ar īpašiem kausiem un balvām no sacensību atbalstītājiem. Katru gadu šīs sacensības kļūst arvien populārākas un apmeklētākas Siguldas novada un citu novadu iedzīvotāju vidū.

„S!-Skate” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas sacensībās un „S!-Velo” riteņbraukšanas sacensībās bija iespēja piedalīties ikvienam interesentam, kurš ir apguvis attiecīgās iemaņas. Abi sacensību seriāli piemēroti visai ģimenei – šajā sezonā jaunākajam dalībniekam bija tikai 2 gadi, kurš startēja „S!-Velo” dipu-dapu grupā ar skrejriteņiem, bet pārējie attiecīgi savam vecuma vai meistarības līmenim.

Sacensību rezultāti un nolikumi pieejami www.siguldassports.lv.

Sacensību seriālu „S!-Velo” šajā sezonā organizē SIA „Siguldas Sporta serviss”, bet „S!-Skate” sporta klubs „Apex”. Abus sacensību seriālus atbalsta Siguldas novada pašvaldība.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi