Otrdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +17.7℃, DR vējš 5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-09-18
Atjaunots autobusu kustības saraksta buklets

2018. gadā pašvaldības līdzfinansētos autobusu maršrutos braukšanas maksas atlaides novadnieki saņēmuši vairāk nekā 140 tūkstošus reižu. Lai informētu iedzīvotājus par novadā pieejamajiem sabiedriskā transporta maršrutiem un to kursēšanas grafikiem, Siguldas novada pašvaldība ir atjaunojusi informatīvo bukletu „Siguldas novada autobusu kustības saraksts”.

Informatīvā bukleta maršrutos braukšanas maksas atvieglojumus 100% apmērā, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, var saņemt Siguldas novadā reģistrēto vispārējās un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu izglītojamiem, pilna laika studenti, trūcīgās un maznodrošinātās personas, Siguldas novada pašvaldības daudzbērnu ģimenes, pensionāri, personas ar 3. invaliditātes grupu, kā arī personas, kuras piedalījušās Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanā. Tāpat bez maksas pārvietoties var pirmsskolas vecuma bērnu un vispārējo izglītības iestāžu skolēnu līdz 6. klasei pavadošā persona.

Atgādinām, ka ar Siguldas iedzīvotāja ID karti braukšanas maksas atvieglojumus var saņemt tikai Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašnieks. Pasažieriem, kuri nevarēs uzrādīt derīgu Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, jāmaksā pilna biļetes cena atbilstoši AS „CATA” cenrādim.

Papildu informatīvajam bukletam, Siguldas mobilās lietotnes sadaļā „Sabiedriskais transports” Siguldas novada iedzīvotāji un viesi var ērti atrast sev nepieciešamo autobusa vai vilciena maršrutu uz un no Siguldas un tā kursēšanas grafiku. Tāpat iedzīvotājiem ir ērti pārskatāmi vietējie Siguldas novada autobusu maršruti, kuri atzīmēti ar autobusa ikonu un burtiem „ID”.

Siguldas mobilo lietotni bez maksas var lejupielādēt App Store un Google Play.

Lai saņemtu informatīvo bukletu, vai Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes darbības traucējumu gadījumā aicinām vērsties Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 vai Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6.

Informatīvo bukletu elektroniskā veidā iespējams apskatīt šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020