Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda +17.2℃, D vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-09-19
Veselības un sporta nedēļā norisināsies vingrošanas nodarbības svaigā gaisā

Rudens ir brīnišķīgs laiks fiziskajām aktivitātēm svaigā gaisā – mežā, parkā, stadionā vai citviet. Tieši tāpēc Veselības un sporta nedēļas ietvaros, no 23. līdz 27. septembrim novadniekiem darba dienās plkst. 16.00 Siguldas pilsētas stadionā (pie Siguldas Sporta centra) būs iespēja piedalīties vingrošanas nodarbībās svaigā gaisā.

Veselības vingrošanas nodarbības vadīs fitnesa trenere, Veselības ministrijas kampaņas „Kustinācija” kustības vēstnese Fanija Šitca un tajās būs iespēja apgūt vienkāršus vingrinājumus, kuri labi iederēsies ikdienas fizisko aktivitāšu rutīnā.

Ir labi kombinēt fiziskās aktivitātes tā, lai cikliska aerobā slodze (nūjošana, ātra pastaiga, skriešana vai riteņbraukšana) mijas ar vingrinājumiem, kuri vairo spēku, stiprina stāju, veicina līdzsvaru un kustību koordināciju, kā arī palīdz uzturēt lokanību.

Trenere uzsver, ka svarīgi vienmēr izpildīt vingrinājumus pareizi, tādēļ uz nodarbībām tiek aicināti arī tie, kuri jau vingro patstāvīgi, lai atsvaidzinātu savas zināšanas par atsevišķu vingrinājumu izpildes tehniku.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi