Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 23. maijs
Šodien sveicam: Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Laika ziņas: Sigulda +16.3℃, ZA vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-09-20
Latvijas ātrā šaha čempionāts notiks Siguldā

Astotais Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā 28. septembrī plkst. 13.30 un 29. septembrī plkst. 10.00 notiks Siguldas pilsētas vidusskolā. Turnīram pieteikušies 79 šahisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Somijas un Krievijas, taču sagaidāms, ka dalībnieku skaits krietni pārsniegs simtu. Šogad Siguldas čempionātam ir arī Latvijas 2019. gada ātrā šaha čempionāta statuss.

Atbilstoši turnīra rezultātiem tiks apbalvoti pirmo astoņu vietu ieguvēji, tiks noteikti trīs labākie Siguldas novada šahisti, kā arī tiks piešķirtas speciālbalvas dažādās spēlētāju kategorijās – labākais juniors, seniors, dāma, ārzemnieks un citas. Turnīra balvu fonds ir 1000 eiro.

Siguldas novada iedzīvotājiem un Siguldas izglītības iestāžu skolēniem dalība turnīrā ir bez maksas.

Šaha turnīru organizē Siguldas šaha klubs sadarbībā ar pašvaldības Sporta pārvaldi, Rīgas Šaha federāciju un Siguldas pilsētas vidusskolu. Turnīrs tiek organizēts ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Svētdien, 29. septembrī, plkst. 15.00 Siguldas pilsētas vidusskolā notiks Mildas Laubertes piemiņas ātrspēles turnīrs. Visu laiku slavenākās Latvijas šahistes dzīves gaitas bijušas saistītas ar Siguldu, tādēļ Siguldas šaha klubs cenšas rūpēties par M.Laubertes piemiņas saglabāšanu.

Reģistrēto dalībnieku sarakstu iespējams apskatīt šeit.

Informāciju sagatavoja:
Turnīra direktors
Visvaldis Gercāns,

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi