Otrdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +17.7℃, DR vējš 5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-09-24
Aicina uz sezonas noslēguma koncertiem Siguldas pils paviljonā

Vasaras koncertsezonas noslēgumā, 27. un 28. septembrī, Siguldas pils paviljonā apmeklētāji aicināti piedzīvot elektroniskās mūzikas projektu „7 Synths” un grupas „Laika Suns” koncertu.

Piektdien, 27. septembrī, plkst. 20.30 būs iespēja baudīt eksistenciālās elektroniskās mūzikas projektu „7 Synths”.
Mūzikas projekta mūzika ir instrumentāla, dažiem skaņdarbiem reizēm pārtopot arī dziesmās. Uz Siguldas pils paviljona skatuves ar balsi un heterodīna instrumentu Theremin Kasparam Tobim pievienosies māksliniece un dziedātāja ar pseidonīmu Ei Fe. Lāzervizualizācijas – Edijs Everss.
Projekta „7 Synths” pamats ir komponists Kaspars Tobis (arī Dzelzs Vilks, folkgrupa „Jauno Jāņu Orķestris” un Dabas koncertzāle). Katrs koncerts ir unikāls ar to, ka iepriekš tiek radīts mūzikas materiāls, pieskaņojoties videi un atmosfērai, kurā tiks atskaņota šī programma. Ar nosaukumu „7 Synths” ir izdoti arī divi albumi, no kuriem viens ieguvis Mūzikas ierakstu gada balvu „Zelta Mikrofons”.

Sestdien, 28. septembrī, plkst. 20.30 ar koncertu uzstāsies mūzikas grupa „Laika Suns”.
Grupa izdevusi īsalbumu „Nakts Karalis” un albumu „Gaismas Lādiņš” (albums nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai „Zelta Mikrofons” un „Austras” balvai).
Šobrīd grupa strādā pie jauniem ierakstiem, kas nojauc robežas starp noteiktiem stiliem. Tam kā pirmais priekšvēstnesis ir gada sākumā publicētā dziesma „Pavasari”.

Ieeja pasākumos atvērta jau no plkst. 20.00, kad klausītājus priecēs DJ Edgars Bercis.
Ieeja – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020