Svētdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-09-25
Veselīga dzīvesveida dienā aicina uz meistarklasēm par uzturu

Piektdien, 27. septembrī, Veselīga dzīvesveida dienā vairākās nodarbībās un lekcijās būs iespēja papildināt savas zināšanas par to, kā savā ikdienā ieviest veselīgu uzturu un fiziskas aktivitātes.

No plkst. 20.00 līdz 21.00 interesentiem Siguldas Sporta centrā būs iespēja piedalīties aizraujošā meistarklasē „Vaska drāniņu pagatavošana – lai ēdienu ilgāk uzglabātu svaigu”, kuru vadīs „Wrap it Latvia” meistare Ance Leilande.

Bišu vaska drāniņas ir lieliska alternatīva, kā ikdienā mājās aizstāt pārtikas plēvi un dažādus plastmasas iepakojumus. Bišu vaska drāniņas tiek gatvavotas no bišu vaska un kokvilnas auduma – mājas apstākļos tādas ir ļoti vienkārši izgatavojamas. Bišu vaska drāniņās var ietīt augļus, dārzeņus, sieru, maizi vai zaļums un viss saglabāsies svaigs, un šis ir videi draudzīgs risinājums. „Wrap it Latvia” savā meistarklasē piedāvās pagatavot tieši šādas drāniņas no kokvilnas un bišu vaska.

Veselīga dzīveseida dienas un visas Veselības un sporta nedēļas programma pieejama šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi