Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +6.5℃, ZA vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-09-27
Notiks projekta „Mūzikas republika” meistarklase kopā ar mūziķi Horenu Stalbi

Piektdien, 4. oktobrī, plkst. 19.00 jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” norisināsies projekta „Mūzikas republika” piektā meistarklase, ko vadīs viens no harizmātiskākajiem mūziķiem Latvijas mūzikas scēnā, Horens Stalbe. Uz pasākumu aicināts ikviens, kam ir interese par mūziku un vēlme piedalīties muzikālā, izzinošā un iedvesmojošā atmosfērā. Dalība – bez maksas.

Horens bijis radio SWH dīdžejs, dzīvojis vairākus gadus Ēģiptē, kur bijis niršanas instruktors un iepazinis zemūdens pasauli, darbojies kā uzņēmējs, dibinājis grupu „RIGA Reggae”, darbojas arī kā solo mākslinieks. 2004. gadā izdota viņa un Dzintras Kalniņas grāmata par ceļojumu uz Nepālu „Pusceļš”. Tāpat Horens sadarbojies ar grupu „Singapūras satīns”, kopā radot dziesmu „Piededzini mann”.

Projekts „Mūzikas republika” ir divu entuziastisku jauniešu – Markusa Kozlinska un Lotes Katrīnas Cērpas iniciatīva, kas sniedz iespēju jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem vismaz vienreiz nedēļā sanākt kopā un muzicēt brīvā vidē, attīstot zināšanas un izpratni par mūziku, klausoties un daloties pieredzē ar jau pieredzējušiem mūziķiem, uzlabojot praktiskās iemaņas dažādu instrumentu spēlē un iemācoties dāvāt otro elpu instrumentiem. Projekta laikā reizi divās nedēļās tiek organizēti pieredzes stāstu vakari ar profesionāliem mūziķiem. „Mūzikas republikas” meistarklases līdz šim vadījuši tādi Latvijā pazīstami mūziķi kā Kārlis Kazāks, Pēteris Lunde, Artis Gāga un Kaspars Tobis.

Projekts tiek īstenots Siguldas novada pašvaldības konkursa „Siguldas novada jauniešu projektu konkurss” ietvaros un to līdzfinansē Siguldas novada pašvaldība. 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi