Svētdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-09-30
Iesaki pretendentus apbalvojumam „Siguldas novada Gada novadnieks 2019”!

Siguldas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 21. oktobrim pieteikt novadniekus apbalvojumam „Siguldas novada Gada novadnieks 2019”. Tāpat kā pagājušajā gadā, apbalvojumu būs iespēja saņemt 10 Siguldas novada iedzīvotājiem, kuri snieguši nozīmīgu ieguldījumu Siguldas novada attīstībā vai sabiedriskajā dzīvē.

Anketa „Siguldas novada Gada novadnieks 2019” pretendentu pieteikšanai ir pieejama šeit, kā arī pašvaldības klientu apkalpošanas centros: Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3, Mores pagasta un Allažu pagasta pārvaldēs, kā arī Siguldas novada pašvaldībā Pils ielā 16.

Saskaņā ar nolikumu apbalvojumam „Siguldas novada Gada novadnieks” ir iespējams pieteikt personu, norādot tās vārdu un uzvārdu, kā arī vispusīgu nopelnu aprakstu par periodu no pagājušā gada oktobra līdz šā gada oktobrim. Pieteiktos kandidātus un pamatojumu nominēšanai izvērtēs Siguldas novada pašvaldības Apbalvojumu komisija, bet nomināciju ieguvējus apstiprinās Siguldas novada pašvaldības domes deputāti.

Nomināciju ieguvušās personas tiks aicinātas uz Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinīgo pasākumu – Goda dienu – 15. novembrī kultūras centrā „Siguldas devons”, kurā koncertu sniegs Rīgas Doma zēnu koris un komponists Raimonds Tiguls koncertprogrammā „Rīta un vakara dziesmas”. Pasākuma apmeklētājus priecēs gan Dziesmu un deju svētkos skanējušas un tautā iemīļotas dziesmas „Lec, Saulīte”, „Dod, Dieviņi”, kā arī vairākas jaunas kompozīcijas.

Atgādinām, ka saskaņā ar „Siguldas novada pašvaldības apbalvojumu nolikumu”, kurā iekļautas nozaru balvas – „Gada balva izglītībā”, „Gada balva kultūrā”, „Uzņēmējdarbības gada balva”, „Gada balva sportā” –, nozaru izcilākie profesionāļi tiks godināti šajos pasākumos. Būtiski, ka apbalvojums „Siguldas novada Goda novadnieks” tiek piešķirts reizi mūžā par īpašiem nopelniem Siguldas novada labā. Pretendentus izvirza Siguldas novada pašvaldības domes komitejas, iesniedzot apbalvojumam pieteiktās personas nopelnu aprakstu. Apbalvojuma saņēmēju apstiprina ar pašvaldības domes lēmumu.

Pērn augstāko Siguldas novada pašvaldības domes apbalvojumu – nomināciju „Siguldas novada Goda novadnieks 2018” – saņēma Daina Samta – par mūža ieguldījumu mūzikas pedagoga darbā un kultūrvēsturiskā mantojuma apkopošanā un popularizēšanā. Savukārt apbalvojumu „Siguldas novada Gada cilvēks 2018” dažādās kategorijās saņēma: Mareks Gaļinovskis, Aivars Pavasars, Harijs Teteris, Irita Lukšo, Anta Brača, Tatjana Zilvere, Inese Berga, kā arī Siguldas slimnīcas pediatru neonatologu komanda – personīgi Vija Blūmiņa, Aiva Brūmane un Marika Borovska.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi