Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +12.1℃, R vējš 4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-10-02
Siguldieši pārstāvēs Latviju pasaules kausa 3. posmā masreslingā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas Nacionālajā Sporta Manēžā norisinājās Latvijas čempionāts masreslingā, kura mērķis bija noskaidrot spēcīgākos sportistus, kas novembra vidū dosies uz pasaules kausa 3. posmu masreslingā Pabjaņicē, Polijā.

Siguldieši Solvita un Arnis Rukmaņi kļuva par čempioniem savās svara kategorijās – sieviešu grupā – 55 kilogrami un vīriešu grupā svara kategorijā – 80 kilogrami. Novembrī abi kopā ar citu svara kategoriju uzvarētājiem dosies uz Poliju cīnīties par pasaules kausa medaļām.

Маsreslings ir tuvcīņas veids, kura saknes meklējamas Jakutijā. Tajā piedalās divi sportisti, kuri darbojas ar nūju, un tā būtība izpaužas šādi: divi sportisti apsēžas viens pret otru, ar kāju pēdām atbalstās pret atbalsta dēli, un pēc tiesneša komandas cenšas pārvilkt pretinieku savā pusē vai izraut no viņa rokām nūju.

Katru gadu tiek organizēti vairāki desmiti pasaules mēroga turnīri un čempionāti visā pasaulē. Ļoti populārs šis sporta veids ir kļuvis ASV, kur katru gadu notiek vairāki turnīri „Arnold Sport Festival” ietvaros. Latvijā tas ir jauns un mazpazīstams sporta veids, tomēr Latvijas Masreslinga Federācija ir spērusi lielu soli šī sporta veida attīstībā un popularizēšanā Latvijā, kā arī nesot Latvijas vārdu pasaulē.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi