×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.2℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-10-07
SPV skolēni tiekas ar izcilo latviešu ģitāristu Aivaru Hermani

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 1. oktobrī Siguldas pilsētas vidusskolas 9.–12. klases skolēniem bija iespēja tikties ar mūziķi Aivaru Hermani.

Dažādu laiku melodijas vijās ar Aivara Hermaņa stāstiem par savas profesionālās un personiskās dzīves izaicinājumiem, uzvarām un zaudējumiem. Skolēni nonāca viņiem tik tālajā un svešajā laikā 1970.–1980.gados, kad Latvijā attīstījās populārā un estrādes mūzika.

Skolēnus sajūsmināja meistara ģitārspēle, kuru viņi vēlējās klausīties vairāk kā pašu stāstījumu. Daudz lietu, vārdu un situāciju skolēniem bija svešas un nezināmas, taču šī tikšanās deva stimulu arī pēc tam parunāt gan ar skolotājiem, gan vecākiem par to, kas palika vēl neskaidrs.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi