Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.6℃, DR vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-10-07
Siguldā norisināsies “Judo Friends” līgas sacensību posms

Svētdien, 13. oktobrī, plkst. 10.00 Siguldas 1. pamatskolā norisināsies “Judo Friends”​ līgas posms, kurā bērni un jaunieši mērosies spēkiem džudo cīņā, kā arī mazākie censoņi sacentīsies džudo cīņu rotaļās. “Judo Friends” līga izveidota, lai dotu iespēju draudzīgā atmosfērā sacensties sportistiem no dažādām Latvijas pilsētām, kuri starptautiska mēroga turnīros neiekļūst godalgotas vietas.

Sportisti treneriem vienojoties tiek sadalīti grupās (4–5 cilvēki) un cīnās pēc apļa sistēmas. Būtiski ir arī tas, ka uzvarētājs tiek noskaidrots nevis kā parasti bet gan pēc izpildīto metienu un noturēšanu skaita. Mazākie censoņi sacentīsies džudo spēlēs “Astītes” un “SUMO”.

Sacensības norisinās ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi