Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.3℃, DR vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-10-07
Aktīvā orientēšanās sporta sezona noslēdzas Siguldā

No 4. līdz 6. oktobrim Siguldā aizvadīta virkne orientēšanās sporta pasākumu, pulcējot gan labākos Latvijas, gan arī ārvalstu orientieristus.

4. oktobrī Laurenčos tika sadalītas šīs sezonas pēdējās Latvijas čempionātu godalgas, šoreiz nakts orientēšanās distancē. Spēcīgākajās elites grupās uzvaras svinēja Jānis Krūmiņš no orientēšanās kluba “Briksnis” un Irita Puķīte no orientēšanās kluba “Kāpa”.

6. oktobrī Gaujas ielejas otrā krastā tika aizvadīts Latvijas kausa pēdējais posms “Siguldas rudens”, kas norisinājās jau 47. reizi. Vīru elitē labākie bija Artūrs Pauliņš (Azimuts OK-Sm BJSS) un Laura Vīķe (Kāpa OK), savukārt Latvijas kausa kopvērtējumā uzvaras A. Pauliņam un Sandrai Grosbergai (Meridiāns/CPSS/Pārgauja).

Paralēli vietējā mēroga sacensībām Laurenčos tika aizvadītas arī sezonas pēdējās starptautiskās sacensības jauniešu un junioru izlasēm – Baltijas Junioru kauss. Sacensības pulcēja jauniešus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas un Polijas.  Latvijas izlasei abās sacensību dienās kopā septiņas godalgas. Jauktajā stafetē sudrabs un bronza divām Latvijas komandām, savukārt individuāli uzvara Signei Sirmajai(W20), Elzai Ķuzei, Aigai Irbei Blūmai (W16) un Matīsam Saulītem (M16) sudrabs, bet Aijai Denijai Trēziņai (W18) bronza.

Sacensības organizēja Latvijas Orientēšanās federācija ar biedrību “A2” un Siguldas novada pašvaldības atbalstu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi