×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-10-07
Aicina apmeklēt bezmaksas sporta nodarbības

Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde sadarbībā ar SIA “Siguldas Sporta serviss” un biedrību “Siguldas maratona klubs & Siguldas Takas” organizē veselības veicināšanas un nostiprināšanas bezmaksas sporta nodarbības, kas tiek organizētas Siguldas novada pašvaldības īstenotā Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!”.

 

 

 

 

Ikviens interesents aicināts apmeklēt bezmaksas aktivitātes:

  • nodarbību “Vesela mugura” – 12. oktobrī plkst. 8.30 Allažu Sporta centrā, plkst. 10.00 Jūdažu Sabiedriskajā centrā, plkst. 11.30 Mores pagasta Tautas namā;
  • jogas nodarbību – 12. oktobrī plkst. 9.00 Siguldas Sporta centrā;
  • skriešanas nodarbību – 12. oktobrī plkst. 10.00 Siguldas Sporta centrā;
  • rollerslēpošanas nodarbību – 16., 21., 28. oktobrī plkst. 19.00 Fischer Slēpošanas centrā;
  • nodarbību spēka zālē cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – 18. oktobrī plkst. 12.00 Siguldas Sporta centrā. Pieteikšanās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 26761072;
  • ciguna nodarbību – 26. oktobrī plkst. 8.30 Allažu Sporta centrā, plkst. 10.00 Jūdažu Sabiedriskajā centrā, plkst. 11.30 Mores pagasta Tautas namā;
  • “Apļa treniņu” – 26. oktobrī plkst. 9.00 Siguldas Sporta centrā;
  • peldēšanas nodarbību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – 26. oktobrī plkst. 13.00 Siguldas Sporta centrā. Pieteikšanās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 26879835;
  • peldēšanas nodarbību izglītības iestāžu audzēkņiem – pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās līdz 22. oktobrim plkst. 16.00 Siguldas sporta centrā. Pieteikšanās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

Projekts “Esi vesels Siguldas novadā!” tiek īstenots kopš 2017. gada aprīļa, tā mērķis ir sekmēt Siguldas novada iedzīvotāju veselības veicināšanas aktivitātes un slimību profilaksi, radot iedzīvotājiem iespēju iesaistīties veselību veicinošās, izglītojošās un slimību profilakses pasākumos un veicinot iedzīvotāju veselības paradumu maiņu. Kopējais plānotais projekta finansējums ir 200132,27 eiro, tai skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums 170112,42 eiro un valsts budžeta finansējums – 30019,84 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi