Pirmdiena, 3. augusts
Šodien sveicam: Augusts
Laika ziņas: Sigulda +22.6℃, DR vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-10-08
Mores pamatskolā viesojas skolēni un pedagogi no Rumānijas

Lai pilnveidotu un attīstītu skolotāju mijiedarbību ar izglītojamiem no sociāli nelabvēlīgām ģimenēm un izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem, pērn Mores pamatskola uzsāka īstenot Erasmus+ pieredzes apmaiņas projektu “Jauna mācību pieredze skolām, kas īsteno iekļaujošo izglītību”. Projekta ietvaros no 2. līdz 7. oktobrim Mores pamatskolā viesojās 10 Rumānijas skolas Scoala Gimnaziala Magura skolēni un trīs pedagogi.

Pieredzes apmaiņas laikā skolēni un pedagogi piedalījās Mores pamatskolas pedagogu vadītajās mācību stundās – mūzikas stundā, kā arī datorikas stundās, kurās skolēni veidoja savus robotus. Tāpat Rumānijas viesi mācību vizīšu laikā apmeklēja Mores kauju muzeju, Mores briežu dārzu, Zinātkāres centru “Zinoo”, Cēsu pili, kā arī iepazinās ar mākslas vērtībām mākslas muzejā “Rīgas Birža”, apskatīja Vecrīgas ievērojamākās vietas un devās rudenīgā pastaigā pa Siguldas takām.

Visās projekta aktivitātēs piedalījās arī Mores pamatskolas skolēni, kuri saviem Rumānijas draugiem palīdzēja kā mācību stundu, tā arī ārpusskolas mācību vizīšu laikā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020