Otrdiena, 4. augusts
Šodien sveicam: Romāns, Romualds, Romualda
Laika ziņas: Sigulda +15.1℃, A vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-10-10
Skolēnus aicina piedalīties makulatūras vākšanas kampaņā “Tīrai Latvijai”

Uzsākta dalībnieku pieteikšanās Latvijas plašākajai vides izglītības un otrreizējo izejvielu vākšanas kampaņai “Tīrai Latvijai”, kurā izglītības iestādēm būs iespēja ne tikai piedalīties cīņā par vērtīgām naudas balvām un izglītojošām ekskursijām, bet arī saņemt garantētas dāvanas par ieguldījumu tīras Latvijas veidošanā. Dalībnieku reģistrācija makulatūras vākšanai norisinās tīmekļa vietnē www.tirailatvijai.lv līdz nākamā gada 1. martam.

Kampaņa “Tīrai Latvijai” sniedz nozīmīgu ieguldījumu otrreizējo izejvielu pārstrādes veicināšanai, bērnus un jauniešus izglītojot par vides jautājumiem, kā arī iesaistot makulatūras dalītā vākšanā. Savāktie makulatūras apjomi ir būtisks veids, kā katru mācību gadu atkārtotā apritē nonāk vairāki desmiti tonnu makulatūras, kas ne tikai palīdz saudzēt kokus no nociršanas, bet arī ietaupa ievērojamu ūdens, enerģijas un finanšu apjomu.

Makulatūras vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai” organizē SIA “Zaļā josta”. Plašāka informācija pieejama, zvanot uz tālruņa numuru 26710793 (SIA “Zaļā josta” mārketinga vadītāja Laima Kubliņa) vai rakstot uz e-pasta adresi laima.kublina@zalajosta.lv.

Savukārt līdz 2. martam izglītības iestādes aicinātas pieteikties izlietoto bateriju vākšanas kampaņai “Tīrai Latvijai”. Kampaņas mērķis ir ne tikai veicināt izlietotu bateriju dalītu vākšanu un nonākšanu pārstrādē, bet arī izglītot sabiedrību par pareizu rīcību ar videi kaitīgiem atkritumiem un vides saudzēšanas jautājumiem. Plašāka informācija un pieteikšanās šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020