Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +14.5℃, D vējš 5.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-10-14
Līdz 21. oktobrim aicina pieteikt novadniekus apbalvojumam “Siguldas novada Gada novadnieks 2019”

Vēl līdz 21. oktobrim Siguldas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus pieteikt novadniekus apbalvojumam “Siguldas novada Gada novadnieks 2019”. Tāpat kā pagājušajā gadā, apbalvojumu būs iespēja saņemt 10 čaklākajiem, izpalīdzīgākajiem, saprotošākajiem, drošsirdīgākajiem, aizraujošām idejām bagātākajiem un jaudīgākajiem Siguldas novada iedzīvotājiem – supervaroņiem, kas dzīvo mums apkārt, steidz darīt darbus un palīdz ne tikai ģimenes loceklim, kaimiņam, bet arī novadniekam un sabiedrībai kopumā.

Anketa “Siguldas novada Gada novadnieks 2019” pretendentu pieteikšanai ir pieejama šeit, kā arī pašvaldības klientu apkalpošanas centros: Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3, Mores pagasta un Allažu pagasta pārvaldēs, kā arī Siguldas novada pašvaldībā Pils ielā 16.

Saskaņā ar nolikumu apbalvojumam “Siguldas novada Gada novadnieks” ir iespējams pieteikt personu, norādot tās vārdu un uzvārdu, kā arī vispusīgu nopelnu aprakstu par periodu no pagājušā gada oktobra līdz šā gada oktobrim. Pieteiktos kandidātus un pamatojumu nominēšanai izvērtēs Siguldas novada pašvaldības Apbalvojumu komisija, bet nomināciju ieguvējus apstiprinās Siguldas novada pašvaldības domes deputāti.

Nomināciju ieguvušās personas tiks aicinātas uz Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinīgo pasākumu – Goda dienu – 15. novembrī kultūras centrā “Siguldas devons”, kurā koncertu sniegs Rīgas Doma zēnu koris un komponists Raimonds Tiguls koncertprogrammā “Rīta un vakara dziesmas”. Pasākuma apmeklētājus priecēs gan Dziesmu un deju svētkos skanējušas un tautā iemīļotas dziesmas “Lec, Saulīte”, “Dod, Dieviņi”, kā arī vairākas jaunas kompozīcijas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020